Facebook Umów
jazdę
Kontakt

SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Zostaw swoje dane

  Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

  * pole wymagane

  ZGODNY Z TWOIMI ZAWODOWYMI POTRZEBAMI!

  Jesteś prywatnym kierowcą, taksówkarzem, zajmujesz się przewozem VIP-ów lub masz flotę przeznaczoną dla klientów biznesowych? Możesz dostosować Citroëna SpaceTourer do swoich potrzeb i do oczekiwań Twoich klientów.

  Citroën SpaceTourer Business Lounge utrzymany jest w prostym i eleganckim stylu. Harmonijne, wyraziste linie kompaktowej sylwetki, optymistyczny design, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie chroniące prywatność pasażerów… Do tego liczne interesujące detale, podkreślające pełen energii charakter samochodu.

  Citroën SpaceTourer Business Lounge jest dostępny w dwóch wariantach długości: M (4,96 m) i XL (5,30 m) i może pomieścić od sześciu do siedmiu osób. Świetnie nadaje się do przewozu VIP-ów i klientów biznesowych, którzy z pewnością docenią jedną z możliwych konfiguracji wnętrza: można je przekształcić w prawdziwe mobilne biuro. 

  Przyjazna, komfortowa przestrzeń, umożliwiająca pracę w trakcie przejazdu… Czas spędzony w Citroënie SpaceTourer nigdy się nie dłuży!

  AUTO W ROZLICZENIU

  Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
  Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Facebook Umów
  jazdę
  Kontakt

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.