Facebook Umów
jazdę
Kontakt

CITROËN JUMPY

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Zostaw swoje dane

  Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

  * pole wymagane

  PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

  Funkcjonalna, praktyczna i ergonomiczna konstrukcja Citroëna Jumpy ma jeden cel: spełnić wszystkie oczekiwania użytkownika. Samochód jest zbudowany na zmodyfikowanej, modułowej platformie nowej generacji, pochodzącej z C4 Picasso i modelu SpaceTourer. Kierowca może zabrać na pokład aż do 1400 kg ładunku o objętości do 6,6 m3. Maksymalna użyteczna długość wynosi 4 m, samochód może ciągnąć przyczepę o masie do 2,5 t. Dzięki modułowej konstrukcji Citroën Jumpy jest dostępny w dwóch wariantach rozstawu osi (2,92 m i 3,27 m) i zwisu tylnego (0,80 m i 1,15 m), które łącznie tworzą 3 możliwe konfiguracje nadwozia.

  Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach. Oprócz wersji M (4,95 m) i XL (5,30 m) nowy van jest oferowany w wariancie skróconym XS (4,60 m), jednocześnie kompaktowym i praktycznym. Podobnie jak w przypadku wersji M i XL, ładowność XS wynosi 1400 kg.

  Citroën Jumpy to doskonały partner w codziennej pracy. Samochód dostępny jest w wersjach Worker i Driver, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb: pracy na budowach oraz użytkowania w trasie lub w mieście. Wersje Control i Club uzupełniają gamę. Masz pełen wybór − zdecyduj się na taką konfigurację, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. 

  AUTO W ROZLICZENIU

  Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
  Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Facebook Umów
  jazdę
  Kontakt

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.