Facebook Umów
jazdę
Kontakt

CITROËN JUMPER

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Zostaw swoje dane

  Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

  * pole wymagane

  DESIGN I PROPORCJE

  Citroën Jumper ma bardzo nowoczesny design, który odzwierciedla wyjątkową funkcjonalność i modelowy komfort. Przód, wyposażony w diody LED do jazdy dziennej, jest solidny i ma dynamiczny charakter. Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia optymalne warunki jazdy. Konstrukcja wyposażona jest w wiele ergonomicznych rozwiązań, ułatwiających codzienną eksploatację − zwłaszcza załadunek i rozładunek. Samochód oferuje dużą przestrzeń ładunkową przy zachowaniu optymalnych wymiarów zewnętrznych.   

  Przestrzeń w Citroen Jumper jest imponująca. Aby ułatwić załadunek, skrzydłowe drzwi tylne otwierają się pod kątem 96° lub 180°. Są one solidnie zamocowane na przemyślanych, wysuwanych uchwytach. Opcjonalnie dostępna jest funkcja otwierania drzwi pod kątem 270° ze specjalnymi zawiasami, które przytrzymują skrzydła drzwi w ustawieniu wzdłuż boków samochodu.
  Metalowa przegroda przestrzeni ładunkowej zabezpiecza kierowcę i pasażerów przed przewożonymi przedmiotami oraz izoluje ich od hałasu.
  Atutem samochodu jest największa w segmencie szerokość przestrzeni ładunkowej:

  • pomiędzy nadkolami (1,42 m)
  • pomiędzy ścianami (1,87 m)
  • pojemność przestrzeni ładunkowej od 8 do 17 m3
  AUTO W ROZLICZENIU

  Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
  Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Facebook Umów
  jazdę
  Kontakt

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.