Facebook Umów
jazdę
Kontakt

CITROËN C4

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Zostaw swoje dane

  Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

  * pole wymagane

  WYRAZISTY CHARAKTER NADWOZIA

  Citroën C4 Cactus odpowiada najwyższym standardom segmentu C w zakresie wykorzystanych silników i rozwiązań technologicznych. Wyróżnia się przy tym wyjątkowym charakterem i niespotykanym poziomem komfortu. Dzięki zawieszeniu z Progressive Hydraulic Cushions*® i siedzeniom Advanced Comfort C4 Cactus to ultrakomfortowy hatchback, który zmienia układ sił na rynku od chwili debiutu na początku 2018 r.

  *progresywne ograniczniki hydrauliczne

  C4 Cactus wprowadza powiew świeżości i oryginalności do segmentu kompaktowych hatchbacków. Czysta, monolityczna forma kryje charakterystyczne dla Citroëna elementy stylistyczne podkreślające linie nadwozia, takie jak panele Airbump® w dolnej partii drzwi, szyby tworzące jednolitą przeszkloną powierzchnię czy „pływający” dach. Uwagę zwraca dwupoziomowe oświetlenie z przodu i wyrazista identyfikacja świetlna z tyłu, wykorzystująca lampy 3D LED.

  Citroën C4 Cactus dostępny jest w jednym z 24 wariantów personalizacji zewnętrznej. Klienci mogą wybierać spośród 7 lakierów nadwozia oraz 4 pakietów kolorów, zdobiących samochód wyrafinowanymi akcentami kolorystycznymi.

  AUTO W ROZLICZENIU

  Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
  Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Facebook Umów
  jazdę
  Kontakt

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.