Facebook Umów
jazdę
Kontakt

BERLINGO

AUTO W ROZLICZENIU

Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Zostaw swoje dane

  Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę

  * pole wymagane

  KULTOWY KOMBIVAN

  Wyrazisty, śmiały charakter, pełna energii sylwetka, stylowe panele Airbump® i barwne wstawki: Citroën Berlingo to kultowy kombivan. Atrakcyjne linie nadwozia Citroëna Berlingo są wyrazem siły i innowacyjności. Ten nowoczesny, zachęcający do aktywności samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: standardowej M o długości 4,40 m oraz przedłużonej XL (4,75 m). Obie wersje są dostępne w konfiguracji 5- i 7-osobowej.

  Paleta kolorów nadwozia Citroëna Berlingo jest bardzo bogata: Sable, Aqua Green, Gris Artense, Gris Platinium, Noir Onyx, Deep Blue, Rouge Ardent i Blanc Banquise.

  Uzupełniają ją pakiety Look i wstawki w kolorach Blanc lub Orange wokół reflektorów przeciwmgłowych i na panelach bocznych. W kabinie Citroëna Berlingo przyciąga wzrok stylowa, oszczędna w formie deska rozdzielcza, wyposażona w liczne, pomysłowe schowki. Podwyższona pozycja za kierownicą gwarantuje odpowiedni komfort prowadzenia. Wnętrze wersji XTR wyróżnia się tapicerką Linme Green, ze wstawką w kolorze Orange na oparciach foteli.

  Citroëna Berlingo wyposażono w bogaty zestaw nowoczesnych i użytecznych rozwiązań, ułatwiających codzienne życie.
  Najnowsze dostępne technologie gwarantują większy komfort, łatwą eksploatację i wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy.

  AUTO W ROZLICZENIU

  Skorzystaj z możliwości pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.
  Dowiedz się więcej u naszego doradcy handlowego.

  Facebook Umów
  jazdę
  Kontakt

  Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.