Facebook Umów
jazdę
Kontakt

Kontakt

Citroen Kraków - Wielicka Sp z o.o.

Wielicka 119, 30-552 Kraków

Salon

+48 12 655 04 74 wew. 10, 11, 28, 29

wielicka@citroen.krakow.pl

Poniedziałek 9:00 - 18:00

Wtorek 9:00 - 18:00

Środa 9:00 - 18:00

Czwartek 9:00 - 18:00

Piątek 9:00 - 18:00

Sobota 9:00 - 14:00

OTOMOTO

Auta nowe: +48 573 508 375

Auta używane: +48 665 537 373

Serwis

+48 12 655 65 61 wew. 14, 15

wielicka@citroen.krakow.pl

Poniedziałek 7:00 - 20:00

Wtorek 7:00 - 20:00

Środa 7:00 - 20:00

Czwartek 7:00 - 20:00

Piątek 7:00 - 20:00

Sobota 7:00 - 14:00

Maciej Rusnak

Szef Sprzedaży

maciej.rusnak@citroen.krakow.pl

+48 503 112 761

Piotr Ropa

Doradca Handlowy B2B

piotr.ropa@citroen.krakow.pl

+48 506 954 662

Anna Kędzierska

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

anna.kedzierska@citroen.krakow.pl

+48 664 032 206

Michał Łach

Szef Serwisu / Ekspert Techniczny

michal.lach@citroen.krakow.pl

+48 515 038 963

Przemysław Drzyzgiewicz

Z-ca Szefa serwisu / Doradca serwisowy

przemyslaw.drzyzgiewicz@citroen.krakow.pl

+48 519 327 259

Mateusz Belka

Doradca serwisowy

mateusz.belka@citroen.krakow.pl

+48 509 631 618

Piotr Kuk

Doradca serwisowy

piotr.kuk@citroen.krakow.pl

+48 509 631 625

Filip Stachurski

Doradca serwisowy

filip.stachurski@citroen.krakow.pl

+48 573 494 031

Łukasz Kapusta

Szef sprzedaży aut używanych

lukasz.kapusta@citroen.krakow.pl

+48 665 537 373

Łukasz Biały

Cześći i akcesoria

lukasz.bialy@citroen.krakow.pl

+48 606 923 909

Katarzyna Trzaska

Specjalnista ds. Ubezpieczeń

katarzyna.trzaska@citroen.krakow.pl

+48 515 038 962

Anita Płonka

Doradca Serwisu Blacharskiego

szkody@citroen.krakow.pl

+48 519 327 260

Facebook Umów
jazdę
Kontakt

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.